1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Уживам но не знам дали е во ред..

Дискусија во 'Канта' започната од pap, 16 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pap

  pap Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Имам 16 год, во среќна врска сум веќе 4 месеци. Го сакам, ме сака. Секој пар има свои моменти кога се напалуваат она тотално значи.. Исто и ние. Прашањето е: Дали мислите дека е во ред што му дозволувам да ми ги лиже градите и брадавиците? :$
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Не е во ред,тоа е грев.
   
  На Lepaaa, najubava2010, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.136
  Допаѓања:
  46.630
  Пол:
  Женски
  Никако, под итно да престанете со тоа :!: божее :lol: :lol:
   
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  се согласувам со Лилит, тоа е голем грев... престани додека имаш време!
   
  На anastasijaki му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Лелеееееееееее ке гориш во пеколот,туф туф,гаволот ке те врти на ражен :devil: прекини додека е на време
   
 6. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  А вие ова додека сте на кафе ? Бре напредни генерации |(

  Ако по некое чудо темава преживее аман за аман преместите ја :tmi:
   
 7. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.970
  Е добро де, си праша девојчето. :^)

  Ако тебе ти е убаво, во ред е. Ние не сме битни.
   
 8. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  За момент помислив дека читам тема од Глам стик :lol:
  Во секој случај не е во ред :wasntme:
   
 9. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Glamstik.mk се префрли на фемина :D :D :D
   
 10. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  А како тоа се напалувате, а само се допирате, и само се лапате со часови, брејј стварно ви вријат хормоните ко грав во во Петок.
  Мислев дека си помала а ти 20 имаш, демек и вакво прашање поставуваш, не мислиш дека е малце така како да кажам :$ глупаво...
  И јас имам 20, па Милена-генерацијо не ме брукај е работава :rofl: ...
   
 11. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.