1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Украсување за матурска вечер

Дискусија во 'Дом' започната од Andzela.aa, 21 април 2013.

 1. Andzela.aa

  Andzela.aa Активен член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Драги пријатели,имам огромна потреба од вас.
  Дали би сакале да ми дадете кои предлози за украсување за матурска вечер (некоа фотографија или линк од некое ателје).
  Ви благодарам однапред :D
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  ^искрено...матура или свадба правиш? Што ќе украсуваш?
  Разбирам да имаш можеби убави ордевери, прстени за салфетки...можеби по некоја свеќа и цвеќе. Па ете и некој хелиум балон - ако толку имаш желба. Се друго би личило на свадба/крштевка или детски роденден.