Универзитет за тууризам и менаџмент - Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од gorde2812995, 4 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gorde2812995

  gorde2812995 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  здравооо феминкиииии:D
  вака сакам да се запишам на УТМС ..
  ако може некоја да ми кажее нештоо, некоја инф. за таму..
  разбрав дека имале договор со некој студенски дом, дали е точно?
  колку се уписите?
  ве молам за помошшш :* :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.047
  Допаѓања:
  48.294
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.