1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Униформи

Дискусија во 'Канта' започната од S.BarcelonaFan, 14 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. S.BarcelonaFan

  S.BarcelonaFan Активен член

  Се зачлени на:
  8 мај 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Кое е вашето мислење на новите униформи на средните училишта?
  Дали ви се допаѓаат? :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.907
  Допаѓања:
  65.963
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.