1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Униформи

Дискусија во 'Канта' започната од summer-lover, 7 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  1.256
  Пол:
  Женски
  Барав ваква тема,но не најдов.Дали сте носеле/носите униформи?Од што се состоеа и колку прави чинеа?И да започнеме дискусија....Од следново полугодие ке почнам да носам униформа |( и имам едно прашање има ли закон дека треба да се носат униформи во основни државни училишта?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.