Упс, ми се испушти :(

Дискусија во 'Канта' започната од magic, 10 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. magic

    magic Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    187
    Допаѓања:
    81
    Пол:
    Женски
    Сте кажале ли некогаш нешто што не требало и да ви било толку неудобно што да сакате да ве снема од лицето на земјата?

    Мене ми се случило неколку пати ама онака несвесно да кажам нешто и по 5 минути да се сетам што сум кажала и после толку... цела вечер само на тоа ќе мислам, некогаш и не можам да заспијам. Многу лошо чувство, чувство на вина и грижа на совест - нема полошо нешто од совеста и од чувството дека некој си повредил, а не си го сакал тоа :(
     
  2. elena99

    elena99 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    20
    Ne se sekiraj toa mu se slucuva na sekoj covek zatoa sto ustata nekogas ni e po brza od razumot.Pa zatoa ima i ubavi raboti so koi mozeme da go zamackame opleskanoto. ;)
     
  3. soledad

    soledad Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    418
    Допаѓања:
    251
    da mi se slucilo i mene i ne samo sto cela vecer ke mislam na toa tuku nekolku dena ama pominuva kako sto kaza elena ima i ubavi raboti so koi ke se izvadime :D
     
  4. Snezna-Kralica

    Snezna-Kralica Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    6
    И мене истото ми се има дешавано, послем црвенеам и глава неможам да кренам, кога ќе си легнам цела вечер на тоа мислам и следната недела цело време сум опседната за последиците, но потоа ме поминува, знае после понекогаш да ми се врати во сеќавање и да ме вознемири но тоа е кратко едно 2-3 саата. Не за џабе рекле ВРЕМЕ ЛЕЧИ СВЕ
     
  5. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија .
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.