1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Упс, ми се испушти :(

Дискусија во 'Канта' започната од magic, 10 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Сте кажале ли некогаш нешто што не требало и да ви било толку неудобно што да сакате да ве снема од лицето на земјата?

  Мене ми се случило неколку пати ама онака несвесно да кажам нешто и по 5 минути да се сетам што сум кажала и после толку... цела вечер само на тоа ќе мислам, некогаш и не можам да заспијам. Многу лошо чувство, чувство на вина и грижа на совест - нема полошо нешто од совеста и од чувството дека некој си повредил, а не си го сакал тоа :(
   
 2. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  19
  Ne se sekiraj toa mu se slucuva na sekoj covek zatoa sto ustata nekogas ni e po brza od razumot.Pa zatoa ima i ubavi raboti so koi mozeme da go zamackame opleskanoto. ;)
   
 3. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  244
  da mi se slucilo i mene i ne samo sto cela vecer ke mislam na toa tuku nekolku dena ama pominuva kako sto kaza elena ima i ubavi raboti so koi ke se izvadime :D
   
 4. Snezna-Kralica

  Snezna-Kralica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  6
  И мене истото ми се има дешавано, послем црвенеам и глава неможам да кренам, кога ќе си легнам цела вечер на тоа мислам и следната недела цело време сум опседната за последиците, но потоа ме поминува, знае после понекогаш да ми се врати во сеќавање и да ме вознемири но тоа е кратко едно 2-3 саата. Не за џабе рекле ВРЕМЕ ЛЕЧИ СВЕ
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.350
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.