1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Урбан рекордс

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Keva brat, 12 август 2019.

 1. Keva brat

  Keva brat Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2018
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  12
  Здраво феминкиии!:$
  Добив идеја да отворам ваква тема бидеќи не најдов ваква тема а разгледував низ форумот не најдов.
  Епа вака прашањето ми е што мислите за дечките од урбан рекордс?
  Дали ви се допаѓа нивната музика,нивниот изглед и нивниот стил?

  Искрено мене мнгу ми се допаѓаат тие и нивната музика и нивниот изглед и нивниот стил.:$:P
  Посебно ми се допаѓа Кун:$:inlove:

  Напишете ги вашите мислења баш ме интересираат.:hug::l::hai: