Утре одам...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Lovely93, 25 јули 2014.

 1. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.010
  Пол:
  Женски
  Има тема „Каде бевте вчера?“, па си реков зашто да нема и ваква. :) Утре одам на кафе со дечко ми, негов колега и девојка му, па после ќе го гледаме братучед му (мал е, да нема забуни :lol: ) каде што ќе има настап преку играорна. :)
   
 2. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  269
  Пол:
  Женски
  Утре одам на роденден на другарка ми. :)
   
 3. Derby

  Derby Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  На базен :D
   
 4. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  4.182
  Пол:
  Женски
  На базеен ]:) ]:) :D
   
 5. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Утре одам во библиотека :)
   
 6. donnalia

  donnalia Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  На моминска вечер. :)
   
 7. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  13.916
  Пол:
  Женски
  На гости кај другарка. :)
   
 8. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.941
  Допаѓања:
  6.227
  Пол:
  Женски
  Утре одам на гости и на шопинг. 8) :)
   
 9. Stefiks

  Stefiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  46
  На школо :D
   
 10. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  И јас, се знае. :D
   
 11. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  На школо
   
 12. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  На пракса
   
 13. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.668
  Допаѓања:
  53.649
  Пол:
  Женски
  Утре ќе одам да се шишам, да сменам нешто.
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 14. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.367
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Утре одам на роденден:^:
   
 15. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.092
  Допаѓања:
  16.095
  На роденден
   
 16. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.143
  Допаѓања:
  16.139
  во библиотека :)
   
 17. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.872
  Допаѓања:
  7.658
  Пол:
  Женски
  Утре одам во библиотека па ќе се сретнам со мојот
   
 18. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Кај моите
   
 19. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  Утре одам на работа, на aftwework coffee и потоа кај дечко ми :)
   
 20. slavicaaa123

  slavicaaa123 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Јассс утре ке одам до Сливница Преспа да се оладиме од горештиниве:muscle: