Уфффффффффффф............ме пали

Дискусија во 'Канта' започната од sexigirl, 11 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sexigirl

  sexigirl Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  :inlove: Девојки многу го сакам...имам 17 години и за овај викенд значи во сабота имаме закажано средба..значи се е испланирано сакаме орално да се задоволуваме...незнам што да направам за да го возбудам максимално..кажете ги вашите мислења за една незаборавна вечер
   
 2. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  948
  Допаѓања:
  507
  Пол:
  Женски
  Ццц..... Не знам веќе што нема да видам на форумов |(
  Си ги прочитала ли ти правилата?
   
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  ^
  Какви правила бе па и ти,гледаш девојчето запалено правила ќе ти чита :rofl:
   
  На Lolo5, Elena69221, mimiiiii и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  369
  Пол:
  Женски
  Сигурно ги прочитала. ;) До сега дури 8 мислења има. Браво, браво напредуваме. Веќе немаме зачленување и тап одма прво мислење нова тема, со наслов што плени да ја отвориш темата.
   
 5. sexigirl

  sexigirl Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  какви правила бе..поставувам прашања како и сите други..ако немаш одговор подобро не пишувај ништо :devil:
   
 6. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  948
  Допаѓања:
  507
  Пол:
  Женски
  Јао девојко овој форум си има правила, не може на тебе како ќе ти прдне ;) И ако сакаш да прашаш нешто, прашај во соодветната тема, а не за секоја глупост да отвараш нова тема :) А гледам дека си отворила и други теми, браво, напредуваш :)
   
 7. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.316
  Допаѓања:
  8.392
  Интригантен наслов на темата,просто не е возможно да не посакаш да го отвориш :D
  Девојче,ајде смири страстите.Како тоа закажуваш средба за да се задоволите орално?
  Нит ти е дечко,нит ништо..барем не спомена...
  А што да направиш?Ако не ти е дечко,седи си мирна,само да не ти лепе епитети после.
   
 8. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  13.129
  Пол:
  Женски
  Качете се на рингла и пуштете ја на кец |(
   
  На Lolo5, buba4e89, joana18 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.353
  Допаѓања:
  70.929
  Пол:
  Женски

  Хахахахахаахахахаххахахах а ако не сте задоволни појачајте ја на 2ка, 3ка :rofl:
   
  На Lolo5 и Emotional123 им се допаѓа ова.
 10. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.464
  јбг,, порничите се за 18+ па нема од кај да се ИНФОРМИРА.. Прашај ја мајка ти.
   
  На Lolo5 и a.c.k.a им се допаѓа ова.
 11. captivating

  captivating Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2013
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  459
  Не верував дека темава ќе добие толку одговори :lol:
  Иначе немам коментар на темава,освен дека девојчево да ми е ќерка :punch:
  Не за друго, наивно ми звучи. Го сакам, ме пали, ќе имаме сребда за орално да се задоволиме
  Живти се, биди реална.
   
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.005
  Допаѓања:
  130.204
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol: :lol: :lol: Се е испланирано, уште фали да пропадне. :rofl: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.