Учебна година

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteButterFly5, 7 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteButterFly5

  WhiteButterFly5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  68
  Дали ви се оди на училиште? Или подобро е вака како што е? :D
  Мене искрено на моменти ми се оди и едвај чекам да дојде Септември. :lol: Тоа сигурно е заради новата средина, сакам да видам како изгледа новото училиште 8)
  А вие? :)
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.463
  Допаѓања:
  7.819
  Пол:
  Женски
  Матурантка сум оваа година и ми се оди и не, да ти кажам ќе не умрат со оваа матурата -.- :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.