1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Учество во фокус групи

Дискусија во 'Канта' започната од Rating, 14 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rating

  Rating Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  [mod-reklama:3hlxm941][/mod-reklama:3hlxm941]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.