Учење на платформата Udemy

Дискусија во 'Образование' започната од Lisicko, 3 март 2021.

 1. Lisicko

  Lisicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2020
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  735
  Пол:
  Женски
  Не сретнав ваква тема затоа решив да ја отворам. Udemy.com претставува платформа за онлајн курсеви од сите области. Дали некој учел некој курс таму до сега и како е задоволен, дали може да се научи и да се стекне некоја плус квалификација, доколку имате искуство споделете. Јас денес сакав да почнам со учење, но гледам курсот што сакав да го почнам ја зголемиле цената од 12 долари на 129 долари, а до вчера беше 12 долари. Дали има попусти одредени денови, дали некој знае на кој принцип функционира платформата со попусти?