1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Учење на платформата Udemy

Дискусија во 'Образование' започната од Lisicko, 3 март 2021.

 1. Lisicko

  Lisicko Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2020
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Не сретнав ваква тема затоа решив да ја отворам. Udemy.com претставува платформа за онлајн курсеви од сите области. Дали некој учел некој курс таму до сега и како е задоволен, дали може да се научи и да се стекне некоја плус квалификација, доколку имате искуство споделете. Јас денес сакав да почнам со учење, но гледам курсот што сакав да го почнам ја зголемиле цената од 12 долари на 129 долари, а до вчера беше 12 долари. Дали има попусти одредени денови, дали некој знае на кој принцип функционира платформата со попусти?