1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Учење факултет само заради подобра иднина но во странство

Дискусија во 'Образование' започната од 96kiko96, 24 јануари 2019.

 1. 96kiko96

  96kiko96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2018
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  529
  Пол:
  Машки
  Искрено, јас ќе се запишам од септември на факултет со намера кога ќе го завршам да избегам од оваа држава, можам и без факс, ама секако имам многу повеќе предности со факс и плус сакам да бегам надвор од Европа, дали некој друг имал некој ваков сличен план и какво ви е мислењето околу ова ?