Училишна матура

Дискусија во 'Канта' започната од D.a.c.i, 27 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. D.a.c.i

  D.a.c.i Нов член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите јас сум нов член на сајтов и навистина ваков сајт е потребен на сите! Јас имам училишна матура па сакав да се инф.дали можам со училишна матура да се запишам на ПМФ - Туризам?? :^) :*
   
 2. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.498
  Пол:
  Женски
  Ахх бе Дацо, мислам дека неможеш, али пробај си ти сепак.. шо можеш да изгубиш!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.