1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФАМИС - Битола

Дискусија во 'Образование' започната од M-lady, 11 декември 2011.

 1. M-lady

  M-lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  6
  Дали има некој што студира на ФАМИС (Факултет за администрација и менаџмент на информациски системи) во Битола да ми каже нешто подетално за овој факултет? Дали е државен или приватен?
   
 2. talentirana

  talentirana Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  248
  Пол:
  Женски
  Државен е.
   
 3. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.419
  Државен е... За подетални информации еве го веб сајтот на ФАМИС

  http://www.famis.edu.mk/w3/ :)
   
 4. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  100
  Се мислам помеѓу технички во Битола и ИМСА на ФАМИС.
  Има ли некој овде на ФАМИС на информатичките смерови да се консултирам малку, затоа што слушнам многу негативни мислења, а мене ми изгледа помодерен факултетот :)
   
 5. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  353
  Оваа година сум матурантка, па од можните факултети во Битола размислувам да идам на овој за европски интеграции и менаџирање со европски проекти.. па ми треба мислење дали смерот е баран воопшто и дали вреди да се запишам.. :^) :?: