ФБ врска

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 6 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  122
  што мислите за тоа?
   
 2. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  122
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  15.767
  Пол:
  Женски
  Де бе, кое објаснување и речитост, просто незнам што да мислам.
  Де објасни. Што е ова?
  Да си само виртуелно во врска со некој или?
  Ако е тоа, не мислам ништо. Потапа од тоа се само песните на Пане Панев.


  Edit: I see it now, you're 13. :D
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.