1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФДУ во Бугарија?

Дискусија во 'Образование' започната од stronger.girl, 12 мај 2013.

 1. stronger.girl

  stronger.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  6
  Јас имам завршено гимназија во Браќа Миладиновци, и планирам да се запишам на факултетот за драмски уметности во Бугарија, затоа што имам талент за глума. Што мислите? дали ќе направам добар избор.
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Ако навистина имаш талент јас мислам дека ќе направиш добар избор ;)
   
 3. Pretty Woman

  Pretty Woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2018
  Пораки:
  409
  Допаѓања:
  162
  Пол:
  Женски
  Искуства ?