ФЕМИНА СТАНУВА И МАШКИ САЈТ?!

Дискусија во 'За форумот' започната од Sunshine555, 1 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.770
  Допаѓања:
  107.984
  Точна си е веста.

  Што фино...толку беше од мрсни коси,пижами,зборење за целулит.Сега сите ќе глуматаме тип-топ!Стануваме во 4 да медитираме до 6,во 6 подготвуваме појадок,во 8 сме на работа,каде постигнуваме фантастични успеси,проследени со многу патувања и менаџерски позиции (во Македонија),одлични сме во кревет,удобно ни е во синтетичка чипкана гаѓа,па уште и танга,бре!Диета?!Си јадам се што си сакам и пак сум слаба,што ви е на вас?!Не ми растат влакна мене,затоа не се депилирам,а косата,косата ми е секогаш совршена...

  Чекајте,чекајте,забавата само шо не започнала!
  Јупиии!
  Сајтот ќе се преименува во ФеМен...тоа е.
   
  На LittlePinky, baguf4e, Ariel и 5 други им се допаѓа ова.
 2. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.737
  прво априлска шега хехехехе :lol: :rofl:
  (само да не биде вистина)
  :!:
   
 3. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Абе пишала и билката на статијата дека е само прво априлска шега. Абе ние што сме си жеништата, за све креваме паника! па се знаеше отпочеток дека е шега :)
   
 4. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  66
  Хахах Саја ме изнасмеа,а затоа дека има машки точно,но само не сфаќам што им е толку интересно ајде се собрале 10 фрикчиња ќе посетуваме женски сајтови, страшно навистина,но сепак на некои им е срам бидено, ама пак ги има,а сега ако беше вистина уште ќе се соберат некои грефчиња, и нз кој кажа дека билката кажала дека е шега во статијата извините што за џабе тогаш ја отворив темава,ама како и да е не ја затворам бидејќи сепак си го кажавме мислењето како би било ако во некој случај овај сајт стане машки и ноу скрт(или Триксон да те наречам, бидејќи мислењата исти ви се да не речам простачки бидејќи би било навреда ;) ) си имаме ние право на ЖЕНСКИ сајт без мажишта. Лилит тотално се согласувам не е имево на сајтов ФЕМИНА за џабе да му се сневиди! Феминистички сајт- Фемина. :fubar:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.