1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФЕМИНА СТАНУВА И МАШКИ САЈТ?!

Дискусија во 'За форумот' започната од Sunshine555, 1 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    Точна си е веста.

    Што фино...толку беше од мрсни коси,пижами,зборење за целулит.Сега сите ќе глуматаме тип-топ!Стануваме во 4 да медитираме до 6,во 6 подготвуваме појадок,во 8 сме на работа,каде постигнуваме фантастични успеси,проследени со многу патувања и менаџерски позиции (во Македонија),одлични сме во кревет,удобно ни е во синтетичка чипкана гаѓа,па уште и танга,бре!Диета?!Си јадам се што си сакам и пак сум слаба,што ви е на вас?!Не ми растат влакна мене,затоа не се депилирам,а косата,косата ми е секогаш совршена...

    Чекајте,чекајте,забавата само шо не започнала!
    Јупиии!
    Сајтот ќе се преименува во ФеМен...тоа е.
     
    На LittlePinky, baguf4e, Ariel и 5 други им се допаѓа ова.
  2. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    прво априлска шега хехехехе :lol: :rofl:
    (само да не биде вистина)
    :!:
     
  3. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Абе пишала и билката на статијата дека е само прво априлска шега. Абе ние што сме си жеништата, за све креваме паника! па се знаеше отпочеток дека е шега :)
     
  4. Sunshine555

    Sunshine555 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    269
    Допаѓања:
    69
    Хахах Саја ме изнасмеа,а затоа дека има машки точно,но само не сфаќам што им е толку интересно ајде се собрале 10 фрикчиња ќе посетуваме женски сајтови, страшно навистина,но сепак на некои им е срам бидено, ама пак ги има,а сега ако беше вистина уште ќе се соберат некои грефчиња, и нз кој кажа дека билката кажала дека е шега во статијата извините што за џабе тогаш ја отворив темава,ама како и да е не ја затворам бидејќи сепак си го кажавме мислењето како би било ако во некој случај овај сајт стане машки и ноу скрт(или Триксон да те наречам, бидејќи мислењата исти ви се да не речам простачки бидејќи би било навреда ;) ) си имаме ние право на ЖЕНСКИ сајт без мажишта. Лилит тотално се согласувам не е имево на сајтов ФЕМИНА за џабе да му се сневиди! Феминистички сајт- Фемина. :fubar:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.