1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФИЛМОВИ 2012/2013

Дискусија во 'Канта' започната од VACA, 15 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VACA

  VACA Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  490
  Допаѓања:
  323
  Пол:
  Женски
  ВЕ МОЛАМ ПРЕДЛОЖИТЕ НЕКОЈ ДОБРИИИ ФИЛМОВИ ОД ПОНОВИТЕ ,МИ ЗДОСАДИЈА СЕ ИСТИ САМО СЕ ВРТАТ ПО ФОРУМИТЕ :D

  ОД МЕНЕ КАКО ПРЕДЛОГ Е The Call ,ФИЛМОТ Е ПРЕДОБАР http://www.youtube.com/watch?v=PmhyUuLKwa4.......

  ЧЕКАМ ПРЕДЛОЗИ ;) :~:
   
 2. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  ее мора да го гледам The Call од кога го меркам..
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.519
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.