1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ФИНКИ - "Кирил и Методиј" Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од 343, 20 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 343

  343 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2011
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  6
  Што мислите за ФИНКИ на Универзитетот Кирил и Методиј во Скопје ?
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.854
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.