1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултети во Македонија признати во Австралија

Дискусија во 'Образование' започната од maya..a, 19 ноември 2012.

 1. maya..a

  maya..a Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ме интересира кои наши факултети се признати Австралија
  Фала