Факултети при УКЛО

Дискусија во 'Образование' започната од Luciferka, 18 август 2020.

 1. Luciferka

  Luciferka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2020
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Женски
  Оваа тема нека биде за сите студенти што се на факултетите на УКЛО за информации, прашања одговори и сл.
   
  На Itsaleks му/ѝ се допаѓа ова.