Факултети, факултети

Дискусија во 'Канта' започната од whatever1, 10 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whatever1

  whatever1 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дане има некој на историја на уметност? Или знае нешто повеќе за факултетот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.