Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за Царина и шпедиција

Дискусија во 'Образование' започната од bLeponge, 13 ноември 2012.

 1. bLeponge

  bLeponge Активен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Дали има и во Скопје факултет за ЦАРИНА И ШПЕДИЦИЈА? И ако има некој искуство да напише нешто повеќе за факултетот. :)
   
  На ivy531 му/ѝ се допаѓа ова.