1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за арт и дизајн - дизајн на ентериер - Штип

Дискусија во 'Образование' започната од milagirl, 20 октомври 2010.

 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  Моше ли некој да ми каже повеќе инофмации за овој факултет кои предмети треба да се полагаат на матура :) :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818