Факултет за безбедност - Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од Nana22, 27 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana22

  Nana22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Сакам да прашам дали се има запишано некој на тој факултет и да ми објасни што и како се работите :) ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.015
  Допаѓања:
  48.099
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.