1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за дизајн и технологии на мебел и ентериер

Дискусија во 'Канта' започната од Emilija.K, 19 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Emilija.K

  Emilija.K Нов член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Феминки, споделувајте искуства, комплименти, критики, дали вреди да се запишеш или не вреди? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.