1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Факултет за туризам и бизнис логистика(ФТБЛ) -УГД

Дискусија во 'Образование' започната од mrs.Beautiful, 13 октомври 2015.

 1. mrs.Beautiful

  mrs.Beautiful Нов член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво девојќи. Не наидов на тема од нашиов факултет, ако има слободно корегирајте ме :))))
  Се надевам ќе си бидеме од корист :)))

  Наидува колоквиумска недела, па ме интересира од постарите генерации, што ќе кажат за колоквиумите кај Мичо Апостолов-Информатички системи во логистиката и кај Билјана Петревска-Комерцијална логистика :)))
  Фала ви однапред :)))
   
 2. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  17.019
  Пол:
  Женски
 3. mrs.Beautiful

  mrs.Beautiful Нов член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  На QweenSM му/ѝ се допаѓа ова.