Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фамилијарен човек (Family Guy)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од mimiiiii, 31 октомври 2012.

 1. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.800
  Допаѓања:
  11.118
  Пол:
  Женски
  Ја гледа ли некој оваа серија ? Инаку е за американско дисфункционално семејство , кој сака добро смеење нека ја гледа , 11 сезона сега ја даваат а stewie grifin ми е омилен еве сцени од него http://www.youtube.com/watch?v=rFjrUHMhjeQ
   

  Прикачени фајлови:

  • ff.jpg
   ff.jpg
   Големина на фајлот:
   13,2 KB
   Прегледи:
   66