1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фантомот од Операта - илустрации

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од blonde_supergirl, 2 октомври 2017.

 1. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.128
  Пол:
  Женски
  Greg Hildebrandt
  102147.jpg 102194.jpg cbf7fd1d538ccf35fff27b38dd8e1597--gothic-horror-the-phantom.jpg de1870a2a630c646ac0df5a5742a73a8.jpg fae57caf28f889129b6663658f4c3860--phantom-of-the-opera-poe.jpg phntm3.jpg phntm5.jpg phntm16.jpg phntm25.jpg tumblr_mo83895Qh01rjsz7bo1_400.jpg
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.387
  Допаѓања:
  13.676
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На blonde_supergirl му/ѝ се допаѓа ова.