1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фарма 3

Дискусија во 'Канта' започната од ma4o4female, 15 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ma4o4female

  ma4o4female Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  352
  Бане, Баки, Ева, Катарина, Јована...се дел од учесниците на овогодинешната Фарма. Дали некој од вас го следи ова реално шоу и што мисли за нив? Дали шоуто е интересно за гледање или пак, нешто веќе видено? Искрено јас првите две сезони не сакав да ги смислам, а не пак да ги гледам. Но, некако оваа сезона ми е интересна и не пропуштам ни еден преглед на денот. Сметам дека учесниците се солидно избрани ( со некои исклучоци, како и секогаш :) :) ), а фаворити ми се Јована и Бане. Што мислите вие?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Постои ваква тема во филм и ТВ.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.