1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фарма

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од bobmarli, 8 мај 2013.

 1. bobmarli

  bobmarli Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  2
  Девојки гледате ли фарма Србија? Реално шоу слично на Големиот брат, се емитува секој ден на Пинк ТВ :) :)
   
 2. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Пинк нелегално само се гледа во некои градови. Инаку Пинк не смее да се прикажува во Македонија.
   
 3. bobmarli

  bobmarli Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  2
  Навистина? Не сум знаела, а зошто е нелегално?
   
 4. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Затоа што го забранија да се прикажува поради неплатени сметки кон Совет за радиодифузија.
   
 5. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.273
  Пол:
  Женски
  Денес почнува на алфа телевизија од кај нас Благица Павловска ќе одела :rofl: :rofl:
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.537
  Допаѓања:
  31.541
  Пол:
  Женски
  Не гледам Фарма. Чиста глупост е ова шоу.
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 7. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  479
  Во недела нов учесник од Македонија ке влезе на фарма
   
 8. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.844
  Допаѓања:
  11.013
  Шоуто е одвратно. Само пцуење, навреди, секс кој со кого ќе стигне. Онаа Станија па кој дебил е. Изгледа легла во кревет и со Екрем.