Фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од Snow-Queen, 21 ноември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Во темата: Родителите фатени на дело,по идеата на
  па повелете... :lol:
   
 2. anushka85

  anushka85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  13
  ај да го скршам мразот пошто ја дадов идеја за темава........
  летово го начекав брат ми во мноооогу незгодна ситуација (кучешка поза) со девојка му. Среќа што беа свртени накај ѕид па не ме видоа......али жестоко беше, пискаше девојчето.....хихихихихи
   
  На zlakoo и bubamara12345 им се допаѓа ова.
 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.320
  Никој немам фатено на дело ,ама затоа пак нас не имаат :D Бруки живи!
   
 4. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.652
  Аууу лошо, мене со бившиот ме има фатено на дело една братучедка, ама не на сред чин туку онака се спремавме, во предигра, со голи газови (добро не само газови) :D
  Јебига, не тропна, и ние набрзина се покривме демек ајде ништо не се случува, само си лежиме, се правевме улави. А и она за додуша, демек ништо не видела. И до ден денес се преправаме дека тоа не се случило, тој ден не постои :D

  Јас никого не сум фатила на дело бидејќи културно си тропкам на врата па макар и по стотти пат да влегувам, кога знам дека има пар позади вратата никогаш ништо не е сигурно :)
  Ако се брои, сум прекинала пар на сред секс бидејќи ми требаше нешто од собата, ама се си беше уредно и културно, си тропнав, ми дозволија да влезам, немаше голи газови :D
   
  На bubamara12345 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anushka85

  anushka85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  13
  Што се случи со темава бе......се срамите ли или...... :)
   
 6. DANIEL222222

  DANIEL222222 Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  mene nikoj ne me fatil na delo
   
 7. m.maci

  m.maci Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  16
  Никој до сега ме нема фатено на дело :D :D :D

  [​IMG]
   
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Божиќни пости се сега, не се ни збори. Зато не пишуваат на темава. :lol:
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  ^лудо таа тема е за личен пример...а оваа е за сите останати. Дали ние сме фатиле некого.
   
 11. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  768
  да..кога бев малечка ги видов тетин ми и тетками во онаа мисионерска поза....како вчера да беше му го памтам г**от...ха ха ха
   
  На Ana.brojka, bubamara12345 и Luka24 им се допаѓа ова.
 12. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.716
  Допаѓања:
  18.808
  Пол:
  Женски
  Мене ме немаат уште фатено на дело бидејќи мм ја проверува вратата 3 пута пред она :lol: а посебно ги имаме фатено родителите уште во 8-мо одд јас моите и крива бев признавам влегов без да тропнам :$ а он неговите само ги слушнал и почнал гласно да се смее :rofl:
   
 13. bubamara12345

  bubamara12345 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  607
  Jaс лично не сум фатила никого. Мене исто така. Ама ќе ви раскажам една случка која ми ја раскажа снаами моја. Вака- Нивната куќа е на со два влеза, во едниот дел живеат тие, а во другиот нивна фамилија. Еден убав летен ден, мајката т.е стрината(фатената на дело) на снаами го оставила нејзиното дете на балкон и му ја затворила вратата да не може да влезе. Да жената си тера мерак со мажот- болно ама вистинито. Арно ама детето плачело и викало да му отворат и сето тоа го видел еден нивен комшија, таа претпоставуваше дека и комшијата ги има фатено на дело зошто тој по некоја логика би викал кај нив дома значи кај детето нели. Но тој отиднал кај снаа ми дома и и рекол да оди да провери да не по грешка оставено детето на балкон и дека плаче. Таа со трчање заедно со братучед ми се залетале накај балконот, мислеле дека е заглавено детето да му помогнат што е нормална реакција. И кога ја отвориле вратата од собата која води до балконот, така експлозивно без да тропнат на врата, сакајќи да го извадат детето од балкон ...... имале што глетка да видат. Ајде таа па и братучед ми капак. Таа кога видел апла што се вели среде бел ден се засрамила и сместа дома. Лелел сега свекор и ја прашувал што е? што е? зошто детето е на балкон. Таа не знаела што да каже и молчела. Ја викнала свекрва и и кажала нејзе.....За пусти мерак и деца на балкон се заклучуваат, ама за бељата главната врата ја оставаат отворена. После тоа таа ги избегнувала стринката и стрикото едно 4-5 дена, нејзе и беше срам- а што да се каже за другите.
   
 14. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  8.410
  Пол:
  Женски
  Xахаха не има фатено и тоа неколку пати :$
   
 15. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  20.403
  Пол:
  Женски
  хахаха... до сега никој немам фатено на дело ама па затоа мене ме имаат фатено.
  - имавме секс со мажот ми (2 месеци земени) и свекрвами како и секогаш нема навика да тропни ( уште живеевме заедно)
  и јас бев качена на него :$ и само свекрвами влегува иии :o <----- вака остана а јас па уште си седам на него, и вели АБЕ ШО ПРАЈТЕ ? и мажотми изнервиран и вели се ебаваме да не си кјора хахаххахаха
  и после тој ден 2 недели глајте ги вртевме настрана сите 3ца ни беше срам да зборниме хахаххахаха
  и затоа сега седиме на другиот спрат и раат сме хахахаха
   
  На zekzeki му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Машки
  Хмм досега никој никогаш не нема фатено на дело,иако биле дома неговите.Шеткаат низ куќа ваму таму,но не не фатиле досега никогаш,а и секогаш си заклучуваме ние.
  Други освен моите родители немам фатено. :lol:
   
 17. kikitta

  kikitta Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2009
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  141
  Пол:
  Женски
  мене ме немаат фатено но затоа пак јас ги начекав сестра ми и зет ми .... но тропнав пред да влезам и немаше одговор и си викам ај заспале ... и кога влегов има што да видам... добро се прибрале лугето малку од малку ама сепак .... тоа е .. се заборави веќе случката :P :P
   
 18. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  2.436
  Пол:
  Женски
  Ххахаха леле ме потсети ова на нешто. На нова година бевме во викендица со друштво. И сеа пошто бевме само два пара другите самци си се качивме по соби. Ние во една, другиот пар во другата. Е сеа нашата беше заклучена. И дур се работевме слушаме галама по скала другариве пијани се качуваат и прекинавме и такви ќутиме, чекаме да си отидат. Пробуваат кај нас-заклучено, пробуваат кај другите- Отклучено. Слушам смеа некоја и зиам ѕиркам низ клучалката што да видам :D Другариве влегле у другата соба еднале на земја се смеат и им праат муабет на паров а они се работат гајле немаат. Умрев од смеаа, среќа што бевме заклучени. После си продолживме.