Форумџика на годината 2020

Фемина Списание

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Chocolate.me, 9 октомври 2010.

 1. pufki4ee

  pufki4ee Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  11
  Јас би го купувала редовно :!:
  Стварно сакам да има :D
   
 2. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  мислам дека би било популарно ..:D
   
 3. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.255
  Пол:
  Женски
  Супер идеја...мислам дека ќе има голема популарност ако ги опфаќа овие теми.Па може и ние да испраќаме колумни и да ги објавуваат во списанието...може да се избира ФЕМИНКА на неделата (од форумот).....
   
 4. elka.timova

  elka.timova Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Сакам да има а и ке биде популарно.
   
 5. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Би сакала да има ,стварно ќе биде интересно :)
   
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.970
  Допаѓања:
  131.094
  Пол:
  Женски
  Одлична идеја.Списанието би било многу читано,а и секако со корисни совети па админки размислете за тоа :)
   
 7. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  675
  и јас би го купивала, одлична идеа :)
   
 8. V.e.n.e.r.a

  V.e.n.e.r.a Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2013
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  17
  Би сакала да има,и би го купувала.И сигурна сум дека ќе биде многу популарно :nod:
   
 9. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  Супер идеја, со задоволство би го купувала. :)
   
 10. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Идејава за Фемина Списание е одлична.
  Само некој да ни ја прифати желбата и да почне да ја реализира.
  Кога ќе има страници за (на пример) Бојадисување на коса и најкорисните коментари да бидат објавени таму.
  Би било навистина одлично.
  Еве, со(верувам) согласност на секоја феминка на форумов, апелирам да се изреализира оваа одлична и многу корисна идеја за Фемина Списание.
  Холи ма кој ќе го направи тоа? Ај седи си мирна. :|
  Сепак има трошка надеж во мене за одличнава идеја. :)
   
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.892
  Пол:
  Женски
  Баш cool идеја јас би го купувала
   
 12. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.653
  Допаѓања:
  5.354
  добра идеа....

  само што би сакала да се вметнат мислења од членовите,совети од стручни луѓе....интересни нешта од форумов а не од она што било актуелно ти кога ќе го знаеш и пак да го читаш....од секоја тема по 1-2 страници,колумните да се внесат,цитати итн... ;) ;) ;)
   
 13. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.330
  Допаѓања:
  3.458
  Пол:
  Женски
  Не би го купувала. Ја читам фемина ама нема потреба да фрлам пари и за списанија со сличната содржина.
   
 14. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  991
  Пол:
  Женски
  И јас би го купувала само кога не би било цело розево...Мразам розево :@
   
 15. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.821
  Допаѓања:
  24.041
  Пол:
  Женски
  како да ми ги читаш мислите :^) ..како јас ова да го пишев :lol:
  Пааа да би го купувала ;)
   
 16. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  Не, не купувам списанија и книги, од проста причина што ги читам еднаш и толку, неможам да читам исти нешта по повеќе пати
  Ако го давате во електронска форма може ќе го разлистам,од причини што форумов ми стана дел од живот,мислам дека би ме интересирало да го разлистам
   
 17. Whitecloud95

  Whitecloud95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2013
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  380
  Пол:
  Женски
  Добра идеја, би го купувала редовно :)
   
 18. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  10.235
  Пол:
  Женски
  И јас :P
   
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.247
  Пол:
  Женски
  Не би го купувала списаниево. Доволно е тоа што ќе го прочитам на сајтов.
   
 20. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  211
  :?: Па добро би било. Половина списание во розова, а половина во бела. Ее уште сега замислувам како сите форумџики пишуваат колумни или нешто слично и најдобрите се објавуваат. Или пак најкорисните мислења од некои теми. А и пофалби за сајтот. :$ хехехе занесов се нешто.