1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемина психолог

Дискусија во 'Канта' започната од Breezy, 8 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Исто како Испукајте се, само што овде ќе се даваат и совети за проблемите што ве мачат.
  Ако има ваква слична тема, слободно ставете клуч.

  Отворете се феминки. :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
  Нема потреба од ваква тема си има теми за делење совети во посебни категории и теми за искажување за какви проблеми ве мачат.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.