Фемина собиранка...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Offspring, 16 октомври 2010.

 1. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  201
  Стварно би сакала да запознаам некои форумџики и да си направиме добра зезанција,но сепак за собиранка ќе кажам НЕ! :!: Не знаеме кого се можеме да сретнеме таму,ќе се ограничиме во пишувањето,ќе бидеме воздржани и ќе се намали активноста на форумот (нема да го користите форумот како средство за комуникација и барање совет кога се познавате со некого,ќе му се јавите ќе си отидете на кафе ќе се изнамуабетите и крај...) Да си го зачуваме форумчево девојки,гледам и други ама никое не е како Фемина :inlove:
   
 2. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  631
  Пол:
  Женски
  Се сложувам со сите што рекоа не за собиранката, ако ви било до тоа лично да барате совети од некого, тоа ке сте го стореле со најдобрата другарка, мајка ви, а не тука од девојки кои не ги познавате. Јас лично за некои работи што пишував тука , никогаш не би разговарала со некој што го знам, нека си остане вака се анонимно како што си е :)
   
 3. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  за кога се закажува собиранката и средбата,јас доаѓам.има некои детали?баш би било интересно.
   
 4. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.505
  Да се преброиме кои и колку сме за, па да се договараме...
  да не испадне собиранка со четворица :D
   
 5. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  27.005
  Пол:
  Женски
  Ајде ве канам кај нас в Стив. Три муви со еден удар :lol:
   
  На WomanInLove му/ѝ се допаѓа ова.
 6. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  554
  Пол:
  Женски
  ајде јас идам :D им фуфка на сите мила,никој нема да дојде,не со 4-ца со двајца ке биде собиранката :lol:
   
 7. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.505
  E ако де, и бетер собиранки сум видела :lol: Админот со девојката :D

  Мене ми паше...Таман може и да налетам на една особа таму :$ :D
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.900
  Не сте само четири, со мене сте пет. Натаму, незнам... Која ќе се пријави е добредојдена :)
   
 9. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.505
  Па имаше повеќе што се изјаснија дека би сакале да дојдат... Може ние да си фиксираме датум, да не биде многу скоро за да имаат време и останатите кои сакаат да дојдат да се информираат. Точна локација и време...
  На крај краева и четири да сме само :)
  Ееее четири жени што се можат да направат.... :D :D
   
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.900
  Јас ви кажувам предвреме од мене многу разговор да не очекувате, не лажам во живо сум многу срамежлива. Иако овде ве знам од форумов, ве читам и слободно зборувам се и сешто, во живо нема да биде така. Тешко се опуштам :$ Ќе си помислите абе ова смотаново Оффспринг е или ни пратила некоја друга? :tmi:
   
 11. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  јас доаѓам секако ,а ако не сакате стив и медицинар јас го пријавувам. :lol: :lol: јас не лажам секако доаѓам.кажете датум
   
 12. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.808
  Допаѓања:
  68.541
  Пол:
  Женски
  Доаѓам и јас.
   
 13. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  И јас и јас 8)
   
 14. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  337
  кога кажувајте?ќе биде јако :lol: :lol: :lol:
   
 15. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  375
  И јас доаѓам!! :D
   
 16. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Може и јас , нели ? :wasntme:
   
 17. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  27.005
  Пол:
  Женски
  Јас сум сериозна... да договориме датум и ве чекаме. Ја меркам собата, собира 20 - 30 души максимум.
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Така бе Лоли , така кажи им . Сите доаѓаме доаѓаме и ништо .. Само на зборови останува :)
   
 19. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.637
  Сметајте и на мене ! :)
   
 20. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  375
  Местото е договорено :) Датумот се чека :?: