Фемина собиранка...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Offspring, 16 октомври 2010.

 1. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Зашто бе не сакате Прити да дојде?? :^) :^) деее бе па и вие какви сте |(
  Хаха :D
   
 2. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Ај бе сите во Штип јас частам :)
   
 3. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.477
  Допаѓања:
  193.390
  Пол:
  Женски
  Ве читам одамна, се зачленив скоро и чат пат пишувам по нешто!
  Многу сте ми интересни и можам само да замислам колку интересна би била дружбата :party: само имам впечаток дека е за затворен круг феминки :(
   
 4. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.523
  Зошто бре Сеси да пукнеш од смеа, па како ќе се познаеме инаку? :D
  Што му фали на името, на место си е (како не бре :rofl: ), ем вие ми го скративте и сега сум Тренди, во тренд!
  ;)
  Да да, ако се доаѓа тогаш дефинитивно ќе очекувам убава дружба и смеа, ама искрено, не сакам да се разочарам, се знае кога многу жени се на куп, немој после разотидувањето да се групираат табори и да се оговара кој како бил облечен, на кој патецот му бил на средина, а кому шишката му била мрсна (добро, јас ќе прокоментирам затоа), затоа феминки внимание, ако се збираме - строго со миени коси :emo:
  или врзете ги со марама крај краева :D

  Ќе редактирам за Сеси - нормално дека НЕ СЕ ЛУТАМ ЗА ИМЕТО :D колку е само смешно, бапско и бедно, ама во тој момент тоа ми текна!
  Твоето е баш фенси, трај си таму :P
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.265
  Божице, собиранката не е во никој случај за затворен круг луѓе :)
  Еве Лоли рече дека собата и собира 30 луѓе, ако се надмине бројката на заинтересирани ќе се смени локацијата и готово ;)

  п.с. Тренди да не ми се налути за името?
  Тренди ми е убаво, ама Трендафилка :lol:
  Ама така е кога се зачленуваме на брзина, санкер моето поубаво е :D
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.826
  Пол:
  Женски
  И? :wasntme:
  Се договори собиранката? :wasntme:
  Кој ќе оди?
  Алкохол ќе има? :D
   
 7. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  454
  и јас сакам на собиранката :* :*
   
 8. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.492
  Допаѓања:
  27.005
  Пол:
  Женски
  ^^ Како може без алкохол да пројде?? :lol:
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  И не не озборувајте нас што не доаѓаме :!: :D

  Убава ви текна по ЛП да се договарате, зашто да не ви се појават членови со 0 мислења таму, само за да ве видат кои сте :rofl: или пак, вечните окупатори на четот, тек тогаш ќе имате за што да зборувате :D
   
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.900
  Нејќеле они собиранка, ма ајде 8) Видете колку заинтересирани има.
   
  На HeidiDiWalt, Trendafilka и Phyramide им се допаѓа ова.
 11. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.265
  А Думбал ќе го земете со неговиот дебел п*нис и големи мадиња :rofl: :rofl: :rofl: ?
   
 12. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Не Благодарам сонце :rofl: :rofl: :rofl:
   
 13. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.900
  Еротик-БТ со патлакот :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 14. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  И после моите сонови не се остварувале, абе ај!

  Леле Сесииии :D :D :D Извини ама не! Јас Марко Поло ќе си го донесам :!:
   
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Да не ви дојде срцушот со презентација за ВИП, и да не почне да ве колни сите :rofl: :rofl: :rofl:
   
 16. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.265
  Леле ама сте злобни, а кој ќе ве задоволи толку жени, зарем не сакате скроз до мадиња? :rofl: :rofl: :rofl:
  Се пресмеав сонциња :rofl: :rofl: :rofl:
   
 17. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.523
  Ахахахахахахахахахаха, Сесиииии :rofl: :rofl: :rofl:

  Не знам јас за него, ама мене еден дотичен ме канеше на кафе преку ЛП, со романтики, па ако дојде добредошол, 30 жени, мозок ќе му испиеме!
  А ако дојде Трапалче на пр. кој го памети, ќе вари кафе за сите ;)

  Инаку, би ве замолила на средбата ако се оствари да уживаме во милозвучниот глас и хитовите на ЈК - Дива! :rofl: :rofl: :rofl:
   
 18. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Па незнам мене јакомие сакаше да ме запознае па ќе му пружам шанса таман :?: Самооо да не се налути Падме :|
   
 19. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Она сигурно ќе дојде со нови фармерки. :D :D
   
 20. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  Морам објективно а богами и ептен субјективно да признаам дека се превртев од смеење!

  Сеси уште еднаш ако ги спомнеш мадињата ќе почнам да му ги замислувам, многу визуелизирам јас, пази ти :D

  Мислам - која турлитава, феминки, мадињата на Думбал и Јеца ауууу :tmi: