1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемина трачеви

Дискусија во 'Канта' започната од Unfaithful18, 12 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Од неа Кате, ми се закачи на фејсбук, морав да ја блокирам. Која напаст |( Се запнала ко мене па дека многу ме интересира |( До неа ми дошло. Ама запази нај јакото, колку е импресионирана од дотичната внука на Мијалков :rofl: "Кажи ама е убава а? Бомба е.." мене па ми е гајле дали била убава и бомба, ко да јас за таа живеам. |(
     
    На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Па затоа прашав бе Офи, ја читам цела приказна, и оп, одеднаш ја фали таа дотичната, убава била, најубава, фали ме усто оти ќе те раскинам :D Си реков чупево има многу психолошки збрки во главата, е богами на толку многу профили ќе се збуни :rofl: Ееех, смешки :D Ај уште ова да кажам, макар што не терба толку да се занимаваме со неа. Еднаш на чет вака си правеше Лисааа, јас вака, јас така, па се согласуваше со сите, со мене најмногу, а само ден пред тоа пред да добие бан Прити, се закачи (ме барала дали сум таму) и одненадеж ми вика „ фала за коментарот“ оти нешто ја опоменав пред тоа, не се сеќавам што. Е не можам бе така, не можам, јас сум една и точка оваа сто и една :o :lol:
    За ова под мене WHAT? *СмајлиШтоСеБеси*
     
  3. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.879
    Допаѓања:
    13.392
    XXX666 E ПРИТИ ?! Како дозна Билката? Ако знае некој нека каже овде да не ја труеме СДП со овие прашања.
     
  4. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.011
    Допаѓања:
    198.824
    Пол:
    Женски
    Ете, сега испадна дека Прити пак била на форумов... ама овојпат како XXX666... не може таа девојка без нас, не :rofl:
     
  5. Fearless

    Fearless Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.344
    Леле!!! Јас го прочитав она со прити ака психијатрискиот случај, и искрено страв ме фати.
    :o :o :o :x
    не знаев дека до олку била дојдена работава, буквално без граници. Навистина страшно, и не ви замерувам што се сомневате :x
    Душо, ако од некој од твоите профили го прочиташ, имаш навистина голем проблем, остави го форумот и побарај помош, ако си помлада имаш шанси да се средиш, ова е страшно!
     
  6. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Жени, мене страв ме фаќа :worried: ќе почлнам кошмарни батки да сонувам, ќе ѕиркам пред да отворам врата :worried: :rofl: најсериозно
     
  7. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    ги читам пораките на оффи, и просто се чудам :tmi:
    зарем постојат лица на 25 години кои еееептен се поместиле од умот???
    леелеее строго забранет поим е осет кај неа...
    напаст, крлеж... пијавица бре |(
    па и што толку и запнала на оффи? :?: ќе видела... ц ц ц |(
    оффи ај види па кажи ни, ок? заедно сме посилни :lol: :)
     
  8. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    [​IMG] Еве ваква сум сега
     
    На blond му/ѝ се допаѓа ова.
  9. LovelyGirl

    LovelyGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    1.551
    Допаѓања:
    291
    Пол:
    Женски
    ццц XXX666 E ПРИТИ :o не ми се верува, зарем не сфака дека е доста, дека треба да престане.. :^)
     
  10. HeidiDiWalt

    HeidiDiWalt Популарен член

    Се зачлени на:
    29 мај 2010
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    1.513
    По ХИПОКРИТОВАТА заклетва во потписот, се гледаше дека тука има нешто... :lol:

    Офи ако те закача викни ме мене, чичко ми е полицацец со авион и подморница... :rofl:
     
  11. bilkata

    bilkata Администратор

    Се зачлени на:
    4 октомври 2008
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    1.679
    Ги избришавме последните педесетина мислења и веќе сме убедени дека оваа тема треба да биде заклучена.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.