1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемина „Телетекст“

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од ludoto19, 26 септември 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  разгледав и не најдов ваква тема... :)(доколку има, а не сум видела слободно избришете ја ) овде можете да пишувате кога ќе начекате дека има или ќе има некое интересно филмче или емисија на македонскиве телевизии, на кабловска, боом или што и да било....
  еве јас да кажам дека

  19 и 15 денес на сител ќе го има проблематично дете :lol: многу интересен филм со него сум пораснала
   
  На irenna и Offspring им се допаѓа ова.
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  фемина teletext

  Добра ти е идејава. Ете јас прашав Доктор Хаус на која програма и во кој термин го следат и никој не ми кажа. Девојки, помош? :?:
   
 3. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  фемина teletext

  ех и јас го обожавам и тој со детето и хаус ... на фокс лајф го глеам ама не знам точно во кој термин го имааааа .... уффф :devil: хехехе ....
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  фемина teletext

  оди на fox life ама за термин не знам точно, ако ја начекам ке ти кажам :D или прашај некој на боом што е имаат тие телетекст, јас на кабловска сум :lol:
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
  фемина teletext

  И јас не знам во кој термин, ама многу ме нервира што така измешано ги даваат епизодите. Ни сезона се знае, ни која епизода е |(
   
 6. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  фемина teletext

  да .. го дават ама незнам кога затоа што не го следам :D

  порано на сител тв го даваа нели ? :)

  инаку интересна тема :angel: :clap:
   
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  фемина teletext

  ^ фала :$ :D


  вечер: на сител во 01:05 ДРАКУЛА - филм хорор

  понеделник:A1: 23.40 CSI: Њујорк - сериски филм

  петок: на A1

  Змии (Vipers)


  Режија: Бил Коркоран
  Сценарио: Брајан Каткин

  Научниците мутирале неколку змии за да тестираат еден лек за рак. Но експериментот тргнува наопаку, па змиите бегаат во шумата и почнуваат да ги напаѓаат луѓето во блиското гратче.

  Петок 01.10.2010, почеток: 00:00 часот
   
 8. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  фемина teletext

  Денес го има Хаус на Фокс Лајф од 21:10 :)
   
 9. CupCake

  CupCake Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  165
  Кај и да е,на А1,„Кога лисјата паѓаат„ :D
   
 10. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  вечер на мтв1 во 23 и 30 ќе го има hills have eyes ;) :)
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  кој е филмот? :?:
  интересен е? :wasntme:
   
 12. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Лажат овие од МТВ |(
  еве, уште не почнал, сега крстозбор нешто има ]:)
  ебе не зезаат така, за да има се зголеми гледаноста и сега да ги чекаме 5 часа :D :D :)
   
 14. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  да да малце каснеа :D ама еве го почна и сега доаѓа најјакото :x :doh:
   
 15. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  филмов е многу страшен и нејкам да гледам такви филмови сакам хорор ама овој ептен ми е грозен и страшен.Еднаш мислам дека го фатив ама не го гледав ми беше страв и грозно :worried:
   
 16. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  нека каже некој што има вечер на ТВ досадно е :/
   
 17. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  На сител има филм со Џони Деп гледај го :) :)
   
 18. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  на мтв1 има момент на вистината американско :D :rofl: :lol:

  само за овде сме феминки :lol:
   
 19. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  фала ви :D
  го уклучив тој на сител со Џони Деп одамна сакав да го гледам :)
  поправо го ставив да се снима зошто телевизорот е зафатен па ке го гледам после кога ќе се расчисти гужвата
   
 20. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  135
  пак ке имало hills have eyes сеа у 23:45 на мтв
  вистина е??