1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемина

Дискусија во 'Канта' започната од sunshine2, 16 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sunshine2

  sunshine2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  Ја отворив оваа тема бидејќи сакам да прашам дали можи некако да се смени корисничкото име
   
 2. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.103
  Допаѓања:
  8.149
  Mислам дека не може ;)
   
 3. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Не може,прочитај ги правилата
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.