1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Феминки ми треба помош..

Дискусија во 'Канта' започната од Directioner-Girl, 29 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Directioner-Girl

  Directioner-Girl Активен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ми треба состав на тема Иднината е во наши раце.. ми треба итно ве молам ако мошете барем воведен дел да составите па натаму ќе продолжам.. ВЕ МОЛАМ!! :)
   
 2. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.