1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемински пазар на книги

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од J.Ivanoska, 13 февруари 2011.

 1. Ленами

  Ленами Нов член

  Се зачлени на:
  23 април 2021
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Да,да. Веќе ја купив.:inlove:
   
  На Lemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.249
  Пол:
  Женски
  Ziva megju mrtvite ja imate seuste?
   
 3. Hortenzija

  Hortenzija Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  2.249
  Пол:
  Женски
  Ziva megju mrtvite ja imate seuste?
   
 4. Natasa2021

  Natasa2021 Нов член

  Се зачлени на:
  13 март 2021
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Zdravo gi prodavam knigite dobro socuvani
   

  Прикачени фајлови:

  На maaraa96 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Thalia.Boo

  Thalia.Boo Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2021
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Продавам Книги Медицина - прва година, печатени, скроз нови

  Еве ги

  Основи на хумана генетика-практикум 70ден.
  Вовед во медицина 70ден.

  1. Анатомија на човекот-општ дел 100ден
  2. Анатомија на човекот-рака и граден кош 200ден
  3. Анатомија на човекот-остеологија 150ден
  4. Анатомија на човекот-карлица 150ден
  5. Анатомија на човекот-абдомен 200ден
  6. Општа ембриологија на човекот 80ден
  7. Хистологија-градба на ткива 100ден
  8. Хистолошка градба и ембриолошки развиток на прганските ситеми 250ден
  9. Биофизика 170ден
   

  Прикачени фајлови:

  Последна измена од модератор: 2 септември 2021
 6. Domitia

  Domitia Активен член

  Се зачлени на:
  6 септември 2021
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво,

  Продавам книги, тие што се на сликата.
  Тие од Ју Несбе по 270 денари, Неточка Незванова 100 денари, останатите 230 денари.
   

  Прикачени фајлови:

 7. Mhysa

  Mhysa Нов член

  Се зачлени на:
  19 јули 2021
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво,ги продавам книгите за повеќе инфо пишете ми во лп
   

  Прикачени фајлови:

  • книги.jpg
   книги.jpg
   Големина на фајлот:
   170 KB
   Прегледи:
   7