1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фемисан А

Дискусија во 'Бременост' започната од T-A-N-J-e-T-o, 1 декември 2013.

 1. T-A-N-J-e-T-o

  T-A-N-J-e-T-o Активен член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Здраво девојки. Еден месец ги пијам капките фемисан а. Пред 2 недели три дена по ред имав кафен исцедок. А менструација треба да добијам утре поточно на 2.12 затоа што минатиот месец добив на 2.11. Дали мислите дека тоа е добар знак дека ги чистам јајниците? Бидејќи имам полицистични јајници или е нешто друго во прашање..? А, и да напоменам пред 3 дена лежев во болница имав јаки болки под десната града. Причина-прелада. Тест за бременост преку крв не ми направија... Ваше мислење?
   
 2. butterflysk

  butterflysk Популарен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  1.267
  Допаѓања:
  2.526
  Ги пиев неколку месеца и никаков ефект џабе фрлени пари :@
   
 3. forumka

  forumka Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  31
  i jas gi piev nekoe vreme pa menstruacijata mi docnese 5 dena, a obicno imam tocno na 28 den . Koga gi prekinav se se vrati vo normala.
   
 4. Play...Boy

  Play...Boy Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  jas gi piev i menstruacijata mi se regulirase
   
 5. bokace

  bokace Популарен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  1.638
  Допаѓања:
  5.976
  Пол:
  Женски
  Sekoj organizam e razlicen kaj nekoja deluvaat kaj nekoja ne , jas ispiv edna doza i ne mi pomognaa .
  A citav dosta dobri kritiki za ovie kapki pa taka se izlazav i gi kupiv :)