1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фетиши

Дискусија во 'Канта' започната од Macaa96, 25 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Macaa96

  Macaa96 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Чачкав по темите последно нема тема на фетиш, еве на пример јас имам фетиш на стапала :3 :$
  дај кажете има ли некој вака чуден фетиш или... :D :/
   
  На Cristian му/ѝ се допаѓа ова.
 2. mihaela.barbi

  mihaela.barbi Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  138
  Секој чоек има фетиш некои се "понормални" други се поинтригантни сум читала на оваа тема и ќе се зачудите каквити се не фетиши има.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.