1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фејзбук

Дискусија во 'Канта' започната од Marijaangel, 15 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marijaangel

  Marijaangel Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  За тие што имате фејзбук,дали прифаќате непознати (пријатели)
   
 2. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  ^Има ваква тема.
  Разгледај прво пред да отвораш нова тема,и постави го прашањето во постоечката.
   
 3. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.