Фејзбук

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 18 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  оваа тема е намената за колку долго време поминувате на фејзбук какви последици може да предиѕвика долго седење на фејзбук исто така дали треба да седат деца под 18 години на фејзбук..
  Чекаме мислења феминки <3 :* :*
   
 2. Shoelle

  Shoelle Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  не е фејзбук туку фејсбук, треба или не треба секој си знае за себе, нема потреба од дискутирање..според мое мислење :)
   
 3. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  911
  Пол:
  Женски
  Грешка си срцка,треба да пишеш Фејсбук,а не Фејзбук и погледни малку во Слободно време,ќе видиш дека има таква тема со наслов Фејсбук,и таму можеш да си ги поставиш истите прашања! :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.