Фејсбук страници и групи

Дискусија во 'Канта' започната од connie, 30 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Не видов ваква тема, ако има слободно заклучете ја ;)

  Девојки, имате ли ваши страници или групи? :)
  Доколку имате, слободно поставете линк во коментар. Исто така може да оставате линкови од фејсбук групи или страници кој не се ваши но има интересни работи...на пр (статуси,слики,некој статии...)
   
 2. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
 3. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.506
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.