Фејсбук

Дискусија во 'Канта' започната од Glumka, 13 октомври 2013.

 1. Glumka

  Glumka Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Нова сум и сеуште ја немам побарано многу многу.. ако има дупла тема нека иде ѓубрево во канта :) моето прашање е: Како да ја заштитам фејсбук сликата со цел никој да неможе да ми коментира и да ми лајкнува?
  Моментално ми е отворена и ми стигаат нотификации кој лајкнал и ова она.. сакам тоа да престане..
  Се надевам ме сфативте.. Фала на одвоеното време :)
   
 2. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
 3. Glumka

  Glumka Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2