1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фејсбук

Дискусија во 'Канта' започната од Glumka, 13 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Glumka

  Glumka Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Нова сум и сеуште ја немам побарано многу многу.. ако има дупла тема нека иде ѓубрево во канта :) моето прашање е: Како да ја заштитам фејсбук сликата со цел никој да неможе да ми коментира и да ми лајкнува?
  Моментално ми е отворена и ми стигаат нотификации кој лајкнал и ова она.. сакам тоа да престане..
  Се надевам ме сфативте.. Фала на одвоеното време :)
   
 2. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
 3. Glumka

  Glumka Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.