Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фејсбук

Дискусија во 'Канта' започната од Monickaa, 14 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Monickaa

  Monickaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  5
  сакам да ве прашам за фејцбук како задоволни ли сте од него дали е добар или повеќе проблеми се ствараат,и знаете ли дали и како може да се дознае дали тој профил е лажен или не?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Има многу теми за Фејсбук, побарај низ форумот ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.